AstroCafé

Na kávičku s Miškou Růžičkovou

O čom sa tak môže baviť na kávičke partička kamarátok? O chlapoch, oblečení, práci, deťoch…o tom, čo zrovna v živote riešime a ako sa s tým deň za dňom pasujeme. A na konci aby si človek namiesto koláčika objednal fľašku vína a obúchal si ju o hlavu 😀

Ale ak ste boli niekedy na kávičke so mnou, tak viete, že všetky udalosti a okolnosti života dokážem okomentovať s planetárnym/astrologickým alebo iným vysvetlením 😀 a že mám vlastne vysvetlenie na všetko. Že v tom vidím vyšší rád a hlavne: môj pohľad a vysvetlenie dáva človeku nádej, optimizmus a radosť.

Koľkokrát som počula: „Miška, tieto tvoje vhľady by som mala počúvať pravidelne!“

Mám pre vás dobrú správu! Vaše prianie som vypočula a vymyslela som akciu AstroCafé- na kávičku s Miškou.

 Kapacita: 7 žien

Uvádzacia cena: 333 Kč

Dajte si ma do kalendára a poďte sa pripraviť na nový mesiac.

Mojim zámerom je aby sa AstroCafé konalo pravidelne, pretože každý mesiac prináša nové energie, nové témy – a ja som tu pre vás, aby som vás informovala o tom, čo sa práve deje. Dala vám vhľad a pochopenie aktuálnych energií, priestor na zdieľanie a tipy, akým aktivitám sa venovať, aby to šlo samo a v ľahkosti.

Oblasti AstroCafé:

  • Prednáška na tému daného mesiaca: rozprávanie o energii, elementoch a mesačnom znamení.
  • feng šuej tipy – kde tento mesiac pozitívne podporiť svoj život malou úpravou interiéru.
  • voľná debata, priestor pre vypočutie a zdieľanie- nečakajte žiaden ucelený blok kedy prednášajúci reční, reční a reční- žiadne také! Ideme spolu na kávu, tak sa budeme rozprávať o našich životoch.

Témy AstroCafé:

  • Život, zdravie, radosť, ako to zvládnuť v práci: life-work balance, business tipy vzťahy pohľadom vášho horoskopu, láska a partnerstvo, budovanie láskyplného a zdravého domova, životná radosť a naplnenie…proste všetko, čo život prináša a vás aktuálne zaujíma.

Čo vám AstroCafé prinesie:

  • Vytvoríte si plán aktivít na nový mesiac.
  • Nové kontakty, kamarátka a potenciálnych nápomocných Zajačikov (kto bol na mojich prednáškach k roku Zajaca 2023- vie!)
  • Motiváciu a nadšenie do života.

Dátum konania:

4.3.2023 11-13:00

Trvanie:

2 – max.3 hodiny

Miesto:

Bistro Špejle, Jindřišská 17, Praha 1

Czech koruna
Euro