Astrologické výklady

Astrotypy, partnerské koreláty a osobná predpoveď pre vás

Astrotyp

Astrotyp je komplexný čínsky horoskop. Zabudnite na zjednodušený výklad podľa zvieraťa na roku narodenia, máte toho v sebe oveľa viac!

Jedinečný mix zvierat, živlov a energií, ktoré z vás robia autentického človeka s predurčením robiť veľké veci. 

Vďaka Astrotypu sa dozviete,

⭐️ kde sa nachádza vaša zóna génia,

⭐️ aké činnosti vám pôjdu od ruky jedna báseň, a

⭐️ s ktorými sa môžete s pokojným svedomím rozlúčiť, pretože nie sú kompatibilné s vašimi energiami.

Astrotyp pomenuje silné stránky vašich archetypálnych zvierat a rovnako odhalí tie nepríjemné, ktoré keď prijmete a prestanete tak konať sami proti sebe, posuniete sa v živote o veľký kus dopredu.

Cena: 2000kč

 

Viac informácií

Astrotyp ďalej pracuje s  vašou životnou energiou naprieč celým vašim životom.

Prečo ste v detstve alebo v puberte jednali tak, ako ste jednali a aký to malo význam v kontexte vášho života.

Aké výzvy vám prináša dospelosť, čo vám (okrem dieťaťa) pribudne za životné témy v období rodičovstva a aký rozpor sa naopak vyrieši.

Chcete vedieť, aká  budete na staré kolená? Protivná ježibaba, ktorá bude komentovať dianie na ulici alebo naopak aktívna dáma s kopou záľub a mladíckou energiou?

Odpoveď ukrýva váš dátum a hodina narodenia.

Písomný výklad cca 28 stránok v PDF: 2000 Kč (77 eur)

Korelát- výklad energií vo vzťahu

 Na začiatku bola vášeň, dlhé prechádzky a romantické rozhovory, kedy ste boli na jednej vlne.

Potom prišli povinnosti, záväzky a s postupom času ste si zrazu všimli, že už ste niekde úplne inde než pred tými x-rokmi.

Ak vás trápia nekonečné hádky o nepodstatných veciach a neporozumenie v tých zásadných oblastiach- a čo je dôležité, máte stále chuť pracovať na tom, aby váš vzťah iskril zase tým správnym spôsobom- partnerský korelát je presne to, čo hľadáte.

Odpoveď je ukrytá vo vás oboch. Porovnaním vašich životných energií a ich kompatibility zistíte, čo urobiť pre to, aby ste do vzťahu priniesli vzájomné pochopenie, rešpekt a úctu. Lásku musíte cítiť sami, ale s návodom na partnera a rozkľúčovanie vaších trecích plôch som tu ja.

Cena: 1500kč

Viac informácií

Korelát je skvelým nástrojom v prípade, ak riešite s partnerom konflikt v oblasti komunikácie, životných hodnôt alebo smerovania. Ukáže vám slabé alebo naopak silné oblasti vášho vzťahu a navrhne úpravy, aby ste svoje energie uviedli do harmónie.

Korelát sa môže urobiť pre akékoľvek dve osoby, nielen partnerov: je vhodný pre kamarátky, súrodencov, obchodných partnerov.

Je úžasným nástrojom pre pochopenie často komplikovaných vzťahov medzi matkou a dcérou alebo vašou svokrou.

Budem potrebovať: dátum a hodinu narodenia oboch ľudí.

Písomný výklad cca 5 stránok v PDF: 1200 Kč (46 eur)

Pri objednaní Astrotypov pre obe osoby, ktorých sa korelát týka, možnosť dokúpenia korelátu len za 1000 Kč (38 eur).

Nebeská konzultácia (telefonická)

Telefonický rozhovor (predstavte si, že spolu sedíme v kaviarni a bavíme sa o láske, radosti, životnom smerovaní, podnikaní a peniazoch– proste klasické babské rozhovory), ale ja vám rovno poviem:
⭐️ Či je váš zámer v týchto oblastiach kompatibilný s energiami roku 2020.
⭐️ Kam zamerať svoju pozornosť a čo pustiť k vode.
⭐️ Ako podporiť svoju energiu, aby ste všetky tie veľké plány zvládli uskutočniť.
⭐️ Odhalím vášho vnútorného sabotéra a dám vám návod, ako ho naučiť skákať podľa toho, ako písknete.
   
Cena 700kč/h

Viac informácií

Budem potrebovať váš dátum a hodinu narodenia a zámer, ktorý pre tento rok máte. Nielen pracovný, ale môže byť aj osobný, či zamotanú otázku, s ktorou si neviete rady a ocenila by ste trochu toho nakopnutia a hviezdnej podpory.

Spojiť sa môžeme prostredníctvom hlasového alebo video hovoru cez messenger, v prípade nedostatočného internetového pripojenia klasickým telefonátom (zavoláte mi). Bližšie si to špecifikujeme po objednaní konzultácie a potvrdení termínu. Termín vám ponúknem po zaplatení objednávky, ktorá vám príde automaticky na e-mail.

Písomný výklad v PDF: 700 Kč (27 eur)

Osobná predpoveď na rok 2020

Kompletný rozbor energií roku 2020 vo vzťahu k vášmu zodiaku a osobným energiám. 

Obsahuje odporúčania ako si udržať smerovanie a energiu počas celého roku, výhľad pre jednotlivé mesiace a aktivujúce farby pre váš outfit i interiér.

Ale hlavne sa dozviete, čo na vás čaká v jednotlivých oblastiach vášho života.. S vedením prichádza moc- a odpoveď je na dosah ruky. S informáciami z vašej mapy života budete vybavení a pripravení na všetky zmeny, ktoré turbulentný rok 2020 prinesie. 

Cena 700kč/h

Viac informácií

Zmeny v životných oblastiach po prílete novej divokej Letiacej hviezdy č. 7 roku 2020 do vášho života.

Ako sa zmení dynamika v partnerskom vzťahu? Čo prinesú vzťahy v rodine?

Premýšľate o zmene zamestnania? Chcete sa venovať novým projektom, začať podnikať alebo ísť študovať?

Odpoveď je vo vašej mape života.

Telefonický výklad : 700 Kč/h (27 eur)

 

 Referencie

"Výklad astrotypu byl pro mě jedním slovem WOW."

Hned ze začátku musím zcela narovinu přiznat, že jsem nikdy dřív neuvažovala o tom, že si nechám zpracovat astrotyp a předpověď sobě na míru. To se ale změnilo ve chvíli, kdy jsem poznala Míšu. Její energie, znalosti a zápal, s jakým o svém oboru mluví, mě okamžitě oslovily.

Na astrotyp i předpověď jsem se opravdu těšila i s trochou toho vnitřního napětí, co mi to přinese. Výklad astrotypu byl pro mě jedním slovem WOW. Procházela jsem si jej opakovaně a velmi důkladně, abych si z něj vzala pro sebe co nejvíce. Míša mi i ochotně dovysvětlila některé další souvislosti. Pochopila jsem, proč jsem se v určitých letech svého života cítila jinak, než bych “měla”, jak mohu ještě lépe využít své silné stránky a to i v kombinaci s energiemi tohoto roku, a mnoho dalšího.

Výklad moc doporučuji všem, kteří jdou cestou poznání sama sebe, a také těm, kteří si chtějí rozšířit znalosti v oblasti analýzy osobnosti člověka díky tomuto tradičnímu čínskému učení.

Denisa Jaukerová 

www.denisajaukerova.cz

 

"Velmi oceňuji přesah do dalších oblastí – dostala jsem konkrétní tipy, jak zapracovat na splnění svých cílů, "

Jsem nadšená. Teda já tušila, že budu nadšená ještě před samotným rozhovorem – domluva s Míšou byla velmi příjemná a už při domlouvání termínu jsem měla pocit, že se domlouvám s kámoškou na kafe. Navíc si už před konzultací našla čas, aby mě uklidnila, že termíny mých státnic jsou naprosto ideální a všechno bude ok 😊 
 
Samotný telefonát byl super. Míša se nenechala odradit tím, že nerada telefonuji a bývám nervózní. Probraly jsme moje aktuální cíle pro tenhle rok, dostala jsem další dávku uklidnění, že mi hvězdy přejí a navíc stihly během té hodiny rozebrat spoustu dalších věcí. Mimo jiné jsem dostala ochutnávku rozboru svého astrotypu a několikrát si říkala, jak je sakra možný, že toho ta ženská o mém fungování ví tolik jenom z data a času narození.
 
Velmi oceňuju taky přesah do dalších témat a oblastí – dostala jsem konkrétní tipy, jak zapracovat na splnění svých cílů, jaké další techniky můžu vyzkoušet, jak pracovat s vizualizací a jak využít úplněk k posílení toho, co chci. Takže celá konzultace měla sakra daleko do toho, aby to bylo „jen“ rozebrání toho, jestli se mi letos podaří to, co jsem chtěla. 
 
Jako bonus se i po konzultaci Míša zajímala o to, jak mi je před nadcházejícími státnicemi a jak jsem dopadla, což bylo velmi milé. Jo, a tu přímou linku na nebesa evidentně má, protože měla pravdu a její rady fakt fungovaly 😊 Takže jestli jste doteď váhaly, váhat přestaňte, protože konzultaci s Michaela Růžičková fakt chcete. 
P.S.: Míša má i skupinu, která mě taky děsně baví. Tak tu doporučuju taky, když už jsem v tom
 
Ani Šídová 

 

„Sedí to tak, že až nevěřícně koukám.

Feng shui a čínská astrologie, nová služba – hodinový rozhovor (link na nabídku níže)

Povídání s Míšou bylo něco jako klasický povídání s kamarádkou a probírání, co dělám, jak se mi to daří/nedaří, co mám za plány a vize a jak se v tom cítím. Jakože “mezi řečí” mi na základě data a hodiny narození Míša vyložila moji typologii (astrotyp) podle feng shui a já se nestačila divit. Pochopte, byly to věci a charakteristiky mě jako osobnosti, o kterých bych vám třeba před 10 lety (možná dokonce ještě i před 5 lety) řekla, že to rozhodně nemůžu být já. Přesto, teď to sedí tak, že až nevěřícně koukám. Potvrdila jsem si, že jsem na správné cestě a že moje vnitřní pocity mi celu dobu říkaly to samé.

To, že můžu být někde v rozporu mi zase Míša vysvětlila, když popisovala energii tohoto roku a energii mého Koně, a já pochopila, proč mi to někde skřípe. Někdy prostě nemá cenu zbytečně vydávat energii tam, kde to nefunguje. Dotkly jsme se i mého osobního čísla a všechno se to k sobě skládalo jak dílky do skládačky většího obrazu, který často v každodennosti našeho života nevidíme tak jasně.

S Míšou se znám rok a něco a od té doby sleduju, jak roste. Je vnímavá, dokáže se nacítit, neustále se vzdělává v oboru a navíc je to prostě žena, kterou chcete mít v životě někde na blízku. Moc děkuju a vám ji doporučuju

Květuše Vašířová
www.kvetusevasirova.cz

"Nejsmysluplnější dárek pro manžela!"

Nad astrotypem jsme včera seděli do pul druhé ráno a manžel je naprosto nadšený. Ještě  si ho bude muset několikrát prostudovat, ale cítím, že si mnoho věcí uvědomil (a já též).❤️

Manžel o něm pořád mluví, myslím, že se k němu fakt dostal v ten nejsprávnější čas. Představ si ho jako koně, který si nedovolil být koněm ale cítil ho v sobě.. třeba mi řekl že vždycky miloval prezentace a performing, tak má to prostě v sobě, ale nedělal to!

No Miško, spustila jsi velké věci. Ještě se nechal slyšet, že to je nejsmysluplnější dárek, co dostal a že potřebujeme astrotyp všichni, i já a dcerka. 😀

Daria Molnár
www.dariamolnar.com

"Pár hodin po našem rozhovoru vím, kam přesně chci směřovat svou kariéru."

Po stěhování jsem si říkala, že se budu trochu zajímat i o to, jak mi proudí enegie v bytě a nechám si poradit, jak rozmístit některé věci (pracovnu či obývák), se kterými si nevím rady.
Začalo to tím, že jsem Míše napsala, kam mám umístit kočičí záchody, protože to je něco co v bytě máte, ale děláte, že to tam není a mít to tam nejlépe nechcete. Zrovna tak akvárium, co s ním?
 
Míša se mnou po telefonu prošla celý můj byt,  vysvětlila mi, proč tak ráda sedím „v jeskyni“, respektive obklopená ze třech stran a za zády musím mít stěnu, nebo něco pevného. Tím spíš jsem hned věděla, jak si musím otočit stůl, aby se mi opravdu dobře pracovalo.
Kromě jiného mi poradila s umístěním nábytku a dekorací a vysvětlila, jak vyživit sektory v domě.
 
Pak chvíli věnovala mému multipotenciálství a já pár hodin po našem rozhovoru věděla, kam přesně chci směřovat svou kariéru a využít naplno toho co umím, svého obrovského přesahu a zbavit se toho, co mi nejde tak dobře. 
Teď se v novém bytě cítím moc dobře, jako doma.

 
Bára Vlášková
www.baravlaskova.cz

"Všechno do sebe začalo zapadat."

…Jsem osobní trenérka a celý život studuji a zkoumám, jak funguje lidské tělo. Co je pro něj dobré, jak ho zlepšit a udržovat v kondici.

Při práci s klientkami jsem zjistila, že pokud chceme něco změnit nebo vylepšit, je stejně důležité vědět, jaké jsme osobnosti. Jak přemýšlíme, jak se chováme a co je pro nás důležité. Jen tak bude tělo fungovat jako celek.

Začala jsem se zajímat o různé směry týkající se sebevědomí, osobního rozvoje, silných a slabých stránek, co má vliv na náš život A tak jsem se dostala i k Mišce.

O Feng šuej jsem neměla žádné informace, ale bavily mě informace, které Miška sdílela a předávala dál. Musím říct, že mě především bavil a stále baví, její osobitý a uvolněný styl. Přirozenost. Zajímalo mě to čím dál tím víc. O Astrotypech jsem nevěděla NIC. Netušila jsem, co můžu očekávat. Jak to bude fungovat.

Miška na základě data a času narození připravila obsáhlý, 27 stránkový textový dokument. Zhltla jsem to na posezení. Všechno do sebe začalo zapadat. To jaká jsem, jak se rozhoduji, co si myslím a především PROČ.

Všechny informace byly srozumitelné vysvětlené. Pomohlo mi to si uvědomit, jak mohu rozvíjet své silné stránky a jak pracovat s těmi slabými. Kam se nasměrovat.

Doporučuji všem. Pokud hledáte odpovědi na svá proč, astrotyp vám v hledání 100% pomůže. Dodá vám sílu a energii.

Kristína Novotná 
www.mindfulstyle.cz

"Je vidět, že Míša má opravdu přehled"

Předpověď a astrotyp jsem si objednala jako vánoční dárek. Z výsledku jsem nadšená! Detailně propracovaný, plný zajímavých a provázaných informací o astrotypu mé maminky i o tom, co jí v tomto roce čeká. Líbí se mi, jakým způsobem je zpracovaný – je vidět, že Míša má opravdu přehled a zároveň cit a zápal pro věc. Děkuji a určitě doporučuji dále!

Daria Molnár 
www.dariamolnar.com

"Zbavila jsem se pohyb, které jsem o sobě měla a uvědomila jsem si, že to, co jsem viděla jako slabinu, je moje velká síla "

Komunikace s Míšou je velice příjemná. Část informací, které jsem se dozvěděla pro mě nebyla úplně nová, ALE tak, jak jsem je znala, mi byly k ničemu. Míšino vysvětlení mého asytrotypu mi osvětlilo, proč dělám věci tak, jak dělám. A co vidím jako EXTRA přínosné – díky tomuto hlubšímu vhledu jsem se zbavila pochyb o sobě a uvědomila jsem si, že to, co jsem měla tendenci vidět jako slabinu, je moje velká síla, že tak, jak jsem, jsem úplně vpořádku, jen to musím dobře využívat.
Přes energie tohoto roku mi Míša pomohla s rozhodnutím ohledně nového projektu.
Konzultaci s Míšou doporučuji jako podporu pro Vaše kroky. Není to něco, co jednou uslyšíte a tím to končí. Já jsem si sílu informace o mém asytrotypu prakticky vyzkoušela zrovna dneska v rámci „sebe-vyprošťování“ z chapadel temnoty. Na začátku nového roku se ráda vrátím, abych si vyladila svůj nový projekt s energiemi roku. 

Helena Kelly
www.happyhelen.cz