AstroZoom – o energii nového mesiaca

Online kávička s Miškou Růžičkovou

Táto akcia pôvodne vznikla ako nápad, stretávať sa naživo pri kávičke a rozprave nad životom s vysvetľujúcom pohľadom horoskopov a astrológie. Ale keďže mám klientky nielen z Prahy, kde bývam, ale z celej Českej republiky a zo Slovenska, bolo by nefér ochudobniť ich o možnosť stretávania sa. Preto som vymyslela AstroZoom!

 Ale ak ste z Prahy a chcete prísť na AstroCafé naživo, kliknite sem: AstroCafé- na kávičku s Miškou Růžičkovou

Dajte si ma do kalendára a poďte sa pripraviť na nový mesiac!

Mojim zámerom je, aby sa táto akcia konala pravidelne, pretože každý mesiac prináša nové energie, nové témy – a ja som tu pre vás, aby som vás informovala o tom, čo sa práve deje. Dala vám vhľad a pochopenie aktuálnych energií, priestor na zdieľanie a tipy, akým aktivitám sa venovať, aby to šlo samo a v ľahkosti.

Téma na mesiac marec:

Jar, element dreva, podpora zdravia, kreativity, radosti, znamenie Zajaca a jeho tipy pre vzťahy, rodiny, prácu a život sám.

 

Obsah AstroZoomu:

  • Prednáška na tému daného mesiaca: rozprávanie o energii, elementoch a mesačnom znamení.
  • feng šuej tipy – kde tento mesiac pozitívne podporiť svoj život malou úpravou interiéru. vedená debata, priestor pre vypočutie a zdieľanie
  • skutočná podpora s virtuálnym objatím.

Oblasti AstroZoomu:

  • Život, zdravie, radosť, ako to zvládnuť v práci: life-work balance, business tipy vzťahy pohľadom horoskopu, láska a partnerstvo, budovanie láskyplného a zdravého domova, životná radosť a naplnenie…proste všetko, čo život prináša a vás aktuálne zaujíma.

Čo vám AstroZoom prinesie:

  • Vytvoríte si plán aktivít na nový mesiac.
  • Nové kontakty, kamarátky a potenciálnych nápomocných Zajačikov (kto bol na mojich prednáškach k roku Zajaca 2023- vie!)
  • Motiváciu a nadšenie do života.

Uvádzacia cena: 0 Kč

Dátum konania:

sobota 4.3.2023 od 14:00 Online cez Zoom (link dostanete po registrácii)

Trvanie:

60-90 min.

 

Rezervujte si miesto:

.