MASTERCLASS:

Ako na podnikanie v roku Draka

Využite energetické cykly roku 2024 a osedlajte si mocného Draka!

Pre koho je Masterclass určená:

Pre podnikavé ženy, ktoré ponúkajú svoje služby a produkty naživo i on-line.

Nie je cudzí aj spirituálny a energetický prístup k životu a tým pádom aj k podnikaniu.

 Ste začiatočníčka alebo pokročilá podnikateľka, svoju prácu robíte s nadšením, ale občas vám uchádza energia a focus.

Máte pocit, že vaše nápady majú zlé načasovanie: buď ste na trhu príliš skoro, alebo naopak neskoro.

Už ste vyskúšala veľa stratégií, pohľadov, prístupov, ale po vašej podnikateľskej ceste stále zakopávate.

Kto som?

Teší ma! Som Michaela Růžičková, moderná fengšuistka s vášňou pre horoskopy a predpovede. Mojimi hlavnými životnými hodnotami sú radosť, šťastie, sloboda a odhodlanie (pretože len nadšenie nestačí).

Svojim klientkám odhaľujem staré taoistické princípy harmonického života- od feng šuej, cez zdravie, harmonické vzťahy a porozumenie vo vzťahoch až po naplnený život. Hojnosť, radosť, naplnenie.

Odhalím vám aké dary ste dostali pri narodení do vienku a ako ich zapracovať do vášho podnikania, aby vám to frčalo bez zbytočnej námahy.

Ste pripravené ísť do toho spoločne a naladiť sa na svoje dary?

Čo získate absolvovaním Masterclass?

Dozviete sa aktuálne energetické trendy roku 2024 (s rekapituláciou energetických trendov od roku 2020), ktoré uvedú do súvislostí váš život i podnikanie.

Nazdieľam s vami, aký vplyv majú párne a nepárne (sudé a liché) roky na váš život i podnikanie- vďaka tomu lepšie pochopíte, o čo usilujú vaši klienti a ako im môžete pomôcť práve vy.

 Naučíte sa energetické obdobia „okná príležitostí“, vhodné i nevhodné na širokú škálu aktivít: vďaka tomu budete presne vedieť, kedy si naplánovať aké aktivity a kedy odpočívať.

Predstavím vám „témy“ jednotlivých mesiacov a vďaka tomu si budete môcť naplánovať stratégiu i marketing.

Odhalím vám, konkrétne oblasti, v ktorých máte podporu roku Draka – a kde sa nachádzajú prekážky.

Budete mať priestor dávať otázky v priebehu Masterclass i na jej konci.

Bonus: pokračujúci vhľad do možností roku 2025, vďaka ktorému si urobíte podnikateľskú osnovu na 2 roky dopredu!

Reakcie účastníčok Masterclass:

Ven Avenir, grafická dizajnérka a brandová špecialistka
venavenir.cz
Zuzana Hreus, koučka
zuzanahreus.cz

„Novoroční workshop orientovaný na byznys a podnikání z pohledu astrologie byl nabitý informacemi. Miška je v této oblasti opravdu erudovaná. Dokáže informace srozumitelně a s lehkostí podat a vysvětlit k tomu i důležité souvislosti. Moc se mi líbilo členění workshopu, konkrétní byznysové tipy a jak je co nejlépe využít. Popsala jsem 4 stránky! Informace z workshopu použiju prakticky při plánování svého podnikání.“

Anna Havelková, majiteľka Anniela, obchod s bambusovou spodnou bielizňou
 anniela.cz

„Pre mňa to bolo veľmi obohacujúce. Tak ako sa prelína v podnikaní biznis a osobný život, tak sa to krásne skladá s výkladom. Dalo mi to nadhľad na situácie, nádeje čo krásneho nás čaká. A úplne parádne to zapadá do toho, čo som si na tento rok začala plánovať. Je úžasné vedieť, že ak budem častejšie lenivá a melancholická, tak viem že sa neblíži vyhorenie ale to zajačik. Viem kam smerovať energiu. A rozbor jednotlivých mesiacov bol TOP pretože si vďaka tomu môžem krásne plánovať a počítať s tým, kedy sme na výslní a kedy v útlme.“

Andrea Grigerová, fontologička a tvorkyňa Psychologie fontů
psychologiefontu.cz
Denisa Jaukerová, mindset & energy kouč
  denisajaukerova.cz
Jana Zhořová, Krasoprostor- tvorenie spokojného domova
 janazhorova.cz
Barbara Večeřová, sportovní šamanka & koučka zdravého životného štýlu
 Barbara Večeřová

„ Bylo to boží, moc se mi líbila ta malá skupinka, že jsme na sebe viděli, že to nebylo ukryté za slidami. Strašně mě to bavilo- jako ostatně všechny Tvoje vhledy. Je úžasné, kolik věcí víš, a dokážeš vidět a propojit. Bylo to skvělé- Mě se hlavně líbilo, jak jsme jely ten rok a jak si měla vhledy do toho minulého, do toho jak budou věci procházet do toho nového, jak je to vlastně propojený, to se mi líbilo. I ty různé pohledy na různé další vhledy z jiných stran. Byla jsem schopna nalepit si to, co říkáš, na tu svou vizi pro tento rok a i na to, jak vidím ten svůj rok a jak to poposouvat časově, aby to šlo lehce. Potvrdilo mi to to, co chci. Také Lehké zklidnění a utvrzení se v tom, že jsem sladěná se svou vizí. Že to nejde z hlavy, ale někde z vrchu. Líbilo se mi, jak jsi zmínila ty praktické věci, nad kterými můžeme brainstormovat, v skupině žen, které můžou dát svoje tipy a nápady. Tato malá skupinka byla super, jsem z toho nadšená a moc se mi líbilo, jak jsi do toho sama šla- dostala jsi nápad, promyslela ho a vystřelila na sítě. To je naprostá inspirace. Obdiv máš také za to, že si pamatuješ horoskopy účastnic a že díky tomu dovedeš dávat vhledy přímo pro jejich rok 2023. Příjemná atmosféra, super naladění, byla jsem ráda ve společnosti právě těchto žen. Ty je dovedeš tak dobře propojit.”

Kedy a kde sa Masterclass koná

12. 12. 2023

14:00-16:00, on-line, cez platformu Zoom.

Čo všetko je v cene:

2h vysielanie Masterclass naživo s možnosťou pokladania otázok a diskusie nad vašim podnikaním

pracovné listy 

záznam z vysielania

Czech koruna
Euro