Predpoveď na rok 2024- Dreveného Draka ZÁZNAM

Najvyhľadávanejšie slovo roku 2024 je DRAK: a tu sa dozviete v čom je taký úžasný.

K roku Draka som už odprezentovala 6 seminárov a vy si teraz možete vypočuť the best of v zázname.

Záznam & materiály dostanete aj v elektronickej podobe- prehľadne rozdelené v členskej sekcii.

Na seminári  dostanete  k dispozícii všetky podklady, vďaka ktorým si vypíšete personalizované rady pre váš jedinečný horoskop. Dostanete pracovné listy, svoju tabuľku Astrotypu.

Tešte sa na:

Všeobecná časť workshopu:

– výklad roku 2024, ako ho ako ho po emotívne rozkolísanom Zajacovi zmení mocný Drak

– na čo sa zamerať, aby ste rokom preplávali vo flow, zdraví a radosti

– aké aktivity robiť a ktoré si lepšie nechať na vhodnejší rok

– zmena v spoločnosti po prílete Letiacej hviezdy 3 (tzv. Hádavá hviezda)

Individuálna časť workshopu:

– harmonizačné aktivity pre jednotlivé typy ľudí (5 elementov) podľa vášho osobného Astrotypu (práca s vlastnou tabuľkou), aby ste vedeli, či vám tento rok prinesie sľubované nové horizonty, alebo spaľujúcu bezmoc… takže vám prezradím, ako sa vyhnúť tomu negatívnemu (alebo sa aspoň včas pripraviť a aspoň zmierniť dopady) a ako čo najviac podporiť príliv pozitívnych aspektov.

– Drak vo vzťahu k 12 znameniam čínskeho zverokruhu.

– zmena v jednotlivých životných oblastiach podľa vášho Ming Kua (magického osobného čísla)- kde sa bude tento rok nachádzať váž životný focus.

2024 

Súčasťou Predpovede je vaša osobná energetická mapa – do objednávky pripíšte svoj dátum (a hodinu) narodenia a ja vám pošlem vašu osobnú tabuľku. Pokiaľ chcete tabuľku navyše pre partnera, deti alebo kamarátku, priobjednajte si ju tu.

Vďaka Predpovedi sa dozviete, čo na vás čaká v jednotlivých oblastiach života.

Rok Kovovej Krysy 2020 bol super rýchly a super transformačný, Kovový Byvol 2021 nás usadil na zadok, Vodný Tiger 2022 začal agresívne a spoločnosť rozhodil, Vodný Zajac 2023 priniesol zameranie do vnútorného sveta a veľkú revíziu hodnôt.

…čo prinesie Drevený Drak 2024?

Veľa dobrého a zároveň i náročného. Ako každý rok, všakže…ale každý rok je o dosť iný! Určite samé dobre viete, ako ľahko sa vám hľadajú tie veľké záchytné body a témy roku pri spätnom pohľade do minulosti.

„Life makes sense backwards“

Ale čo ak by ste vedeli, o čom nadchádzajúci rok bude PRE VÁS ešte PREDTÝM, než to celé vypukne?

A pozor, 2024 je rokom Draka! Nechceli by ste radšej vedieť, kedy mu naskočiť na chrbát a pevne sa držať jeho mocných krídiel, než vzlietne?

Pretože potom už bude neskoro..

V tomto jedinečnom a interaktívnom workshope sa dozviete, ako sa naň pripraviť, aby ste využili jeho obrovský potenciál.

Spoiler alert: Zajac 2023 bol predskokanom roku Dreveného Draka 2024, kedy začína nový Ohnivý cyklus (ktorý bude trvať celých 20 rokov) so zmenou, aká sa nevyrovná ani roku 2020! Mali sme si pripraviť zázemie- to fyzické okolo nás i to vnútorné, a zamakať na pozitívnom mindsete, zbaviť sa limitujúcich presvedčení a odstrániť si z cesty nahor všetky prekážky.

2024 

Predpoveď obsahuje vhľady a tipy pre najdôležitejšie oblasti života (konkrétne 9, ktorým sa venuje feng šuej): kariéra, láska, rodina, bohatstvo, osobná pohoda, zdravie, pravidlá, budúcnosť, vedomosti, domov, sláva. S vedením prichádza moc – a odpoveď je na dosah ruky. S informáciami z vašej mapy života budete vybavení a pripravení na všetky zmeny, ktoré prinesie už v poradí 5 rok aktuálneho kovového dvanásťročia, rok Dreveného Draka 2024. 

 

Miesto konania: 

online v členskej sekcii

 

2024 

Referencie

Czech koruna
Euro